The 2-Minute Rule for تازه های روز

مقامات روسی ماه گذشته کشورهای غربی را تهدید کردند که در صورت دست زدن به این دارایی‌ها، با پاسخی «شدید» و چالش‌های حقوقی «بی‌پایان» مواجه خواهند داشت.

ویدیو دیجی‌تک؛ عجیب‌ترین آمارهای دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ گفتگو

طی دو سال گذشته گزارش‌های زیادی از مشکل تامین ارز مواد اولیه دارو یا واردات خود دارو در کشور منتشر شده و رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی آباد کتول نیز اخیرا اعلام کرد هزینه دارو و درمان ۶۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

آقای پاک‌نیا می‌گوید دلیل اصلی صدور این حکم، امضای بیانیه‌ها و ساخت فیلم و‌ مستند است که از نظر دادگاه، این اقدامات مصداق «اجتماع و تبانی به قصد ارتکاب جرم علیه امنیت کشور» محسوب می‌شود.

اگر این تصمیم در نشست وزرای دارایی اتحادیه اروپا در سه‌شنبه آینده تصویب شود، سود حاصل از دارایی های روسیه در این اتحادیه در حدود ۳ میلیارد دلار در سال جهت خرید تسلیحات برای اوکراین و باسازی این کشور استفاده خواهد شد.

*مول فریت: صدف مزه‌دار شده و پخته با سیب زمینی سرخ کرده مشهور فرانسوی‌ها.

*باکرونز آن ویناگره: فیله تازه ماهی کولی که ساعت‌ها در سرکه و روغن زیتون خوابانده می‌شود.

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده‌ام ورود به حساب منابع کاربری

فیلتربان که وضعیت اینترنت در ایران را بررسی می‌کند، افزوده که اختلال گزارش‌شده از سه روز پیش از طریق بررسی رادار شرکت «ابرآروان» مشاهده شده است.

او در ادامه نوشت: «جرم او چیست؟ درخواست پاسخگو کردن حکومت ایران از طریق موسیقی.»

او تاکید کرد که این طرح «پس از سخنان» علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

لوید دگت، دیگر نماینده مجلس آمریکا، نیز روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت با انتشار پیامی در شبکه ایکس گفته بود توماج صالحی، خواننده رپ مخالف ایرانی که از حکومت ایران انتقاد می‌کرد و در ترانه‌ها و پیام‌هایش در شبکه‌های اجتماعی علیه حکومت صحبت می‌کرد، به اعدام محکوم شد.

*کائو رو: گوشت گاو یا گوسفند که روی سیخ چوبی و روی زغال کباب می‌شود.

این نامه با اشاره به طرح موسوم به « نور» ‌که از اواخر فروردین ماه در ایران برای مقابله با حجاب اختیاری به راه افتاده، تاکید می‌کند که مقامات امنیتی جمهوری اسلامی با اعمال اقدامات خشونت‌آمیز، رعایت حجاب اجباری را تشدید کرده‌اند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *